Ogłoszenie


#1 2011-09-12 15:54:55

DrafiK

http://img84.imageshack.us/img84/5183/admindd.png

Zarejestrowany: 2011-07-26
Posty: 28
Punktów :   

European League 2011/2012

UEFA Europan League 2011/2012

Faza Grupowa:


Grupa A: Tottenham Hotspur, Rubin Kazań, PAOK Saloniki, Shamrock Rovers

Grupa B: FC Kopenhaga, Standard Liege, Hannover 96, Maccabi Tel-Awiw

Grupa C: PSV Eindhoven, Hapoel Tel-Awiw, Rapid Bukareszt, Legia Warszawa

Grupa D: Sporting Lizbona, Lazio Rzym, FC Zurich, Vaslui

Grupa E: Dynamo Kijów, Besiktas Stambuł, Stoke City, Maccabi Tel-Awiw

Grupa F: PSG, Athletic Bilbao, FC Salzburg, Slovan Bratysława

Grupa G: AZ Alkmaar, Metalist Charków, Austria Wiedeń, Malmo FF

Grupa H: Sporting Braga, Club Brugge, Birmingham, NK Maribor

Grupa I: Atletico Madryt, Udinese, Stade Rennes, Sion

Grupa J: Schalke 04, Steaua Bukareszt, Maccabi Hajfa, AEK Larnaka

Grupa K: Twente Enschede, Fulham Londyn, Odense BK, Wisła Kraków

Grupa L: Anderlecht Bruksela, AEK Ateny, Lokomotiw Moskwa, Sturm Graz


Moim zdaniem EL wygra : Atletico Madryt !


"Audacity needs You" !

Zapis - Dryżyna C.F !

Offline

 

#2 2011-09-14 18:30:37

Livertadores

http://img4.imageshack.us/img4/7776/nosi.png

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: European League 2011/2012

To ja skomentuje grupy polskich zespołów - pogrubione zespołu które wyjdą.

Grupa C: PSV Eindhoven, Hapoel Tel-Awiw, Rapid Bukareszt, Legia Warszawa.
Dlaczego Legia ? Ponieważ nie ma lepszego kandydata. Rapid to Rapid, u siebie mocny, ale jak co do czego to bardzo średni. Hapoel to dla mnie kompletna nieznajoma. Ale strzelam że nie wyjdzie. Z pierwszego miejsca PSV to chyba wiadome.

Grupa K: Twente Enschede, Fulham Londyn, Odense BK, Wisła Kraków
Grupa bardzo wyrównana. Nie ma zdecydowanego faworyta, ale myśle że Fulham znowu dużo zawojuje. Wisła wyjdzie z grupy po walce z Twente. I to tyle

Offline

 

#3 2011-09-15 17:59:53

Schackal

http://img4.imageshack.us/img4/7776/nosi.png

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: European League 2011/2012

Grupa C  PSV Eindhoven, Hapoel Tel-Awiw, Rapid Bukareszt oraz Legia Warszawa. Bardzo wyrównana grupa! PSV Eindhoven to zdecydowany faworyt, jednak każdy z pozostałych teamów w grupie C może pozbawić PSV tryumfu w grupie. Hapoel to bardzo dobry team oglądam od czasu do czasu ligę izraelską i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tego jak sobie radzi w lidze. Na prawdę na dużo stać tę ekipę. Trzecim zespołem w tej grupie jest Rapid Bukareszt. Wydaje mi się, że często niedoceniana drużyna, która pewnie w eliminacjach pokonała nasz Śląsk Wrocław. Drużyna z Rumunii może śmiało walczyć o wyjście z grupy. Atutami Rapida jest zdecydowanie szybkość wyprowadzania akcji. Tak jak sama nazwa wskazuje to szybkość jest znakiem firmowy tej drużyny. Legia może być czarnym koniem w grupie. Wszystko zależy od podejścia zawodników to wszystkich meczy w grupie. Wygrać jednak i awansować będzie bardzo trudno, ale wieżę w polski zespół!

Grupa K
  Twente Enschede, Fulham Londyn, Odense BK oraz Wisła Kraków. Bardzo ciężka grupa! Wisła pierwszy mecz gra z Odense więc w tym meczu musi zdobyć trzy punkty. Wygrać z pozostałymi rywalami będzie bardzo trudno. Twente wiadomo bardzo dobry zespół. Mimo, że Ruiz już odszedł z zespołu wicemistrzów Holandii to jest według mnie faworytem grupy. Zespół, który może jej zdecydowanie zagrozić to Fulham Londyn. Drużyna jest świetnie poukładana. Wiśle będzie niezwykle trudno wygrać z każdym z rywali w grupie. Wszystko jest możliwe, co udowodnił Lech wygrywając najpierw z Juventusem, a następnie z Manchesterem City. Polską drużynę stać na wygraną, jednak musi się zorganizować i wreszcie uwierzyć we własne siły!

Offline

 
Wymiana Toplisty Kontakt
Brak
Brak
[Admin] - DrafiK - 36919264
GG: 36919264
[Admin] - Daroi - 37740619

[Mod] - JariS - 8422183
GG: 8422183

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wymiar-bakugan.pun.pl www.fenixonline.pun.pl www.corsairs.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.stk.pun.pl